Platba úplaty za předškolní vzdělávání od 1.9.2022

Vážení rodiče,

upozorňuji na změnu v placení úplaty za předškolní vzdělávání. S platností od 1.9.2022 je stanovena platba na 500,- Kč měsíčně. Více zde: Dokumenty školy

Žádáme rodiče, kteří byli u zápisu dítěte do MŠ v letošním roce, aby si zřídili trvalý příkaz k úhradě a podepsaný formulář (obdrželi jste u zápisu) odevzdali do 30.6.2022 v kanceláři vedoucí školní jídelny, paní Stupkové (samostatný vchod uprostřed areálu MŠ).

Děti, které budou plnit ve školním roce 2022-2023 povinné předškolní vzdělávání  a děti s odkladem školní docházky úplatu neplatí. Žádáme rodiče těchto dětí, aby trvalý příkaz od září 2022 (pokud mají zavedený) zrušili. 

Zároveň žádáme rodiče ostatních dětí, aby od září 2022 ve své bance změnili částku na trvalém příkazu k úhradě.

Děkujeme