Krásné prázdniny

Vážení rodiče,

konec školního roku se blíží a s ním dovolená i prázdninové radosti. Přejeme vám hodně odpočinku, sluníčka a mnoho krásných chvil strávených společně s dětmi. Našim předškolákům přejeme úspěšný vstup do další životní etapy, kterou stráví v ZŠ.

Za všechny zaměstnance, kteří se o vaše děti s láskou po celý rok starají

Jitka Černá, ředitelka školy

Připomínám, že MŠ Na Paloučku bude uzavřena v době hlavních prázdnin od 1.7.2022 do 31.7.2022. V této době zajišťuje provoz pro předem přihlášené děti KMŠ DUHA Horažďovice v prostorách MŠ Na Paloučku. Od 1.8.2022 do 26.8.2022 bude v provozu MŠ Na Paloučku pro předem přihlášené děti. V době od 27.8.2022 do 31.8.2022 budou uzavřeny obě horažďovické mateřské školy.