Vzkaz pro všechny Berušky a jejich rodiče

Děkujeme vám za milé pozdravy, fotografie, obrázky, vážíme si toho, že na nás myslíte.  Zdravíme všechny Berušky a také hlavně ty z vás, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemůžete zúčastnit našich společných on-line setkávání.

 Pro vzpomínku na MŠ zveřejňujeme fotografie Fotogalerie z naší pondělní on-line schůzky v utichlé třídě, kdy jsme si navzájem přes obrazovku povídali, jak se doma máme, co děláme, jak beruška chodila dokola, my jsme čekali, koho zavolá a nakonec všem zamávala a zatancovala si společně s námi taneček, kdy berušky letí do školky, do světa, do nebe…a vesele při tom mávají křidélky nebo šátečky.

bdvorakova@mshorazdovice.cz, emalkova@mshorazdovice.cz, tel.: 732 484 584

Mějte se všichni krásně, vzpomínáme a těšíme se na vás .  

Eva a Bohunka