Nouzový stav – aktuální situace v mateřských školách

Vážení rodiče

Národní pedagogický institut ČR připravil metodickou podporu pro období nouzového stavu, která je užitečnou informací nejen pro ředitele a učitele MŠ, ale také pro rodiče dětí navštěvujících MŠ. Proto vám posílám odkaz na bulletin, věnujte prosím pozornost prvním dvěma stranám tohoto speciálu: Aktuální situace v MŠ – nouzový stav

Také v naší mateřince řešíme společně se zřizovatelem potřebnost znovuobnovení provozu. V minulém týdnu jsme vás všechny telefonicky kontaktovali s dotazem, zda potřebujete vzhledem k pracovnímu vytížení nebo vaší aktuální situaci obnovit provoz MŠ. Vzhledem k velice malému počtu zájemců o provoz zřizovatel rozhodl o prodloužení uzavření MŠ.

Žádám tímto všechny rodiče, u nichž se situace změnila a nově potřebují/případně již nepotřebují umístit dítě v MŠ o zprávu na email: napaloucku@mshorazdovice.cz, případně na tel. číslo 731 175 033 do středy 1.4.2020.

Děkuji všem za spolupráci