Distanční vzdělávání – pozvánka na schůzku

Rodiče dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, dnes obdrží email s pozváním na setkání prostřednictvím Microsoft Teams. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 4.3.2021 v době od 12:30 do13:00 hodin. Přihlásit se můžete 10-15 minut předem, abychom vyřešili případné technické problémy, které doufáme nenastanou. Pokud by se tak však stalo, kontaktujte pana učitele Stanislava Jílka tel.: 720 308 816, případně ředitelku školy tel: 731 175 033, rádi vám pomůžeme s připojením. Toto on-line vzdělávání není pro nikoho z dětí povinné, nabízíme ho pouze jako doplňkovou funkci k povinnému předškolnímu vzdělávání.

Rodičům dětí, kteří nemají možnost on-line vzdělávání a předávání informací, nabízíme možnost vyzvednutí si tištěných materiálů přímo v MŠ po předchozí domluvě s třídními učiteli. V tomto případě prosíme o respektování aktuálních hygienických pravidel.