Distanční vzdělávání 8.3.-12.3.2021

Vážení rodiče

Děkujeme za váš zájem o on-line vzdělávání prostřednictvím Microsoft Teams. První lekce se pravdu zdařila, o čemž svědčí nejen velké množství připojených dětí, ale také vaše následné ohlasy. Děkujeme všem, kteří již zaslali fotografie, naskenované obrázky i krátká videa. Jen připomínáme, že hotové výrobky, obrázky, foto a jiné materiály, které nám chcete předat jako zpětnou vazbu můžete odevzdat v MŠ vždy v úterý a ve čtvrtek dopoledne, případně vložit v obálce do poštovní schránky.

Materiály k distančnímu vzdělávání pro období 8.3. – 12.3.2021 naleznete zde: Distanční výuka Vesmír 2

Další lekce on-line vzdělávání prostřednictvím Teams se uskuteční v úterý 9.3.2021 a opět vám přijde na email pozvánka. Vzhledem k velkému počtu připojených dětí bude výuka rozdělena podle tříd. Uskuteční se tedy dvě schůzky (obě ve stejném čase) tak, aby měly děti dostatek času pro vlastní vyjádření zážitků a mohly komunikovat se svým třídním učitelem/učitelkou.