Distanční vzdělávání 15.3.-19.3.2021

Vážení rodiče,

Materiály k on-line distančnímu vzdělávání pro období 15.3.-19.3.2021naleznete zde: Distanční vzdělávání – Počasí 1, Distanční vzdělávání – Počasí 2

Děkujeme za váš zájem o vzdělávání prostřednictvím Microsoft Teams. Setkání pedagogů s dětmi, přestože jen přes obrazovku, nás velmi těší. Děkujeme také za velké množství zasílaných obrázků, fotografií a zpracovaných materiálů, které budeme postupně zveřejňovat na našich webových stránkách.

Připomínáme, že vzdělávání je pro děti v posledním ročníku MŠ povinné. Rodiče, kteří se nemohou zúčastnit on-line vzdělávání žádáme, aby si vyzvedli tištěné materiály v MŠ a zpracované následně také do MŠ odevzdali.

Těšíme se na vás i vaše příspěvky k distančnímu vzdělávání, které jsou pro nás zpětnou vazbou, že vše funguje správně.