Informace o stravování

Jídelníček se snažíme sestavovat tak, aby odpovídal zásadám zdravé výživy, aby uspokojil nároky i toho nejnáročnějšího prince či princezny, který roste a vyvíjí se. Jídla se připravují v nerez nádobách. Na královský stůl zajišťujeme dostatečný přísun vitamínů ve formě ovoce, zeleniny a vitamínových nápojů. K dispozici je i sušička na ovoce, kdy děti místo sladkostí dostávají „své“ nasušené ovoce. Do jídelníčku jsou zařazovány BIO potraviny a BIO nápoje, nelze opomenout i nezbytné BIO přísady do jídel. Též používáme celozrnné výrobky. Všechny tyto potraviny pomáhají posilovat imunitní systém dětí a přispívají k pročištění dětského organismu.

Je plně zajištěn pitný režim  po celý den (voda, ovocné a bylinkové čaje, ovocné sirupy, BIO šťávy).
Raní a odpolední svačiny jsou organizovány průběžně.

Ceny stravného od 1. 9. 2017

Děti 3-6 let

Dopolední svačina                                                  7,- Kč

Oběd                                                                       18,- Kč